GC Mimarlik

+90 212 2366140-+90 212 327 61 30
gcmimarlik@gcmimarlik.com

Sosyal Medya
ENGLISH

PROFIL / PROFILE

GC MIMARLIK
1975 yilinda Ankara’da Edip Gürcün tarafindan insaat sektöründe faaliyetine baslayan firmamiz, 2006 yilindan itibaren Sebnem Gürcün tarafindan Istanbul’da ‘GC Mimarlik’ adi altinda Mimarlik sektöründe de (Proje ve Uygulama) hizmet vermeye basladi.

GC Mimarlik; konsept tasarim çalismalarini ön planda tutan, mekâni; insan yasamini sekillendiren en önemli unsur olarak gören, iç ve dis mekân arasinda güçlü bir iliskiyle bir bütünlük saglayan; çagdas ve açik görüslülügüyle kendi firma temasini olusturmaktadir. Projeler, her zaman kisiye özel tasarimlardan olusup, mevcut mekânlar üzerinde daha zengin bir yasam kurgulanir. 

Her zaman gelismeyi ve paylasmayi misyon olarak kabul eden, kisiye özel tasarimlar yapan firmamizin faaliyet alanlari konut, ofis, magaza, otel, konferans salonu, kentsel tasarim ve peyzaj mimari projelerden olusmaktadir. Firmamiz bünyesinde bulundurdugu iç mimar, mimar, insaat mühendisi, peyzaj mimari gibi farkli disiplinlerden olusan ekibi ile çagdas mekânlar yaratip uygulamaktadir.


SEBNEM GÜRCÜN

IÇ MIMAR & PEYZAJ MIMARI
Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Peyzaj Mimarligi & Kentsel Tasarim bölümünden mezun olduktan sonra Londra Kingston Üniversitesi Iç Mimarlik Bölümü'nde egitim aldi. 2006 yilinda Kurucusu oldugu GC Mimarlik'ta mesleki kariyerine devam etmektedir.

PROFILE

Our family construction company has started its activities by Mr. Edip GÜRCÜN in Ankara/Turkey in 1975. GC ARCHITECTURE was founded by Ms. ?ebnem GÜRCÜN in Istanbul/TURKEY in 2005, in order to adopt global vision and with the necessity of projects where Art, Design& Architecture meet. She is an interior architect from Kingston College, London/UK and a landscape architect & urban Designer from Bilkent University, Ankara/Turkey. GC ARCHITECTURE is a dynamic team Creating & Producing various projects in ‘Architecture, Interior Design, Landscape Architecture & Urban Design’ presented as Concept Project or Project+ Application (Turkey) with a remarkable portfolio of clients.