GC Mimarlik

+90 212 2366140-+90 212 327 61 30
gcmimarlik@gcmimarlik.com

Sosyal Medya
ENGLISH

PROFIL

GC MIMARLIK
1975 yilinda Ankara’da Edip Gürcün tarafindan insaat sektöründe faaliyetine baslayan firmamiz, 2006 yilindan itibaren Sebnem Gürcün tarafindan Istanbul’da ‘GC Mimarlik’ adi altinda Mimarlik sektöründe de (Proje ve Uygulama) hizmet vermeye basladi.

GC Mimarlik; konsept tasarim çalismalarini ön planda tutan, mekâni; insan yasamini sekillendiren en önemli unsur olarak gören, iç ve dis mekân arasinda güçlü bir iliskiyle bir bütünlük saglayan; çagdas ve açik görüslülügüyle kendi firma temasini olusturmaktadir. Projeler, her zaman kisiye özel tasarimlardan olusup, mevcut mekânlar üzerinde daha zengin bir yasam kurgulanir. 

Her zaman gelismeyi ve paylasmayi misyon olarak kabul eden, kisiye özel tasarimlar yapan firmamizin faaliyet alanlari konut, ofis, magaza, otel, konferans salonu, kentsel tasarim ve peyzaj mimari projelerden olusmaktadir. Firmamiz bünyesinde bulundurdugu iç mimar, mimar, insaat mühendisi, peyzaj mimari gibi farkli disiplinlerden olusan ekibi ile çagdas mekânlar yaratip uygulamaktadir.


SEBNEM GÜRCÜN

IÇ MIMAR & PEYZAJ MIMARI
Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Peyzaj Mimarligi & Kentsel Tasarim bölümünden mezun olduktan sonra Londra Kingston Üniversitesi Iç Mimarlik Bölümü'nde egitim aldi. 2006 yilinda Kurucusu oldugu GC Mimarlik'ta mesleki kariyerine devam etmektedir.